Сергій Орлюк вітає громаду зі святом Трійці

Трійця-1

Сьогодні, на 50-й день після Великодня, відзначаємо одне з найважливіших церковних свят – Трійцю або П‘ятидесятницю. Саме у цей день, за переказами, на землю зійшов Святий Дух.

Дорогі земляки, брати і сестри! Щиро вітаю вас зі святом Святої Трійці – Бога-Отця, Бога-Сина і Духа Святого! Зичу, аби  урочистий церковний дзвін наповнив ваші душі натхненням і радістю, зміцнив віру і подарував надію, зцілив недуги і нагородив терпінням, мудрістю, життєвими благами.

Нехай у ваших домівках панують любов, сімейне тепло і злагода, родинне щастя і добробут. Нехай Господь посилає здоров‘я, силу та мужність кожному, хто сьогодні боронить рідну землю від ворогів. І нехай, як Дух Святий, на землю прийде звістка про нашу перемогу, а в Україні та усьому світі запанують мир і любов.

Я бажаю кожному з вас мати Бога в серці і нехай благословляє Господь ваші добрі справи, добрі думки та щирі душевні пориви!

У народі Трійцю ще називають Зеленими святами. Вона символізує розквіт природи і початок життя. Тож нехай життя переможе над смертю, світло над темрявою, а добро над злом!

З повагою і братньою любов‘ю – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК