Бердичів

міська рада

Силу та міць ЗСУ своєю силою та міццю підтримали юні бердичівські важкоатлети

изображение_viber_2022-06-25_19-26-37-339-2

Штовхнути штангу, вагою більшою за твою власну – чи можливо таке, коли тобі немає ще й 17-ти? Так, можливо. Що й довели учасники та учасниці Відкритого турніру м. Бердичева з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 17-ти років.
15 хлопців та 7 дівчат-вихованців тренерки, виконуючої обов’язки  президентки Федерації важкої атлетики Житомирщини Людмили Гвіздон взяли участь у змаганнях, влаштованих на підтримку Збройних Сил України відділом молоді та спорту Бердичівської міської ради та ДЮСШ м. Бердичева.

Програма змагань включала в себе виступи у ривку та у поштовху – у кожному виді спортсмен мав змогу виконати по три підходи. Кращий результат у ривку плюсувався до кращого у поштовху – таким чином  виходили на загальний бал.

За підсумками змагань, інформувала Людмила Гвіздон, практично всі учасники покращили свої результати, встановивши при цьому нові особисті рекорди. Володарями І-х місць серед хлопців у своїх вагових категоріях стали Назар Письмак, Марк Гвіздон, Дмитро Бабіч, Андрій Космін, Володимир Фролов, Ярослав Березюк, Алехандро Пустовіт, Богдан Мазанюк, Ілля Шевчук та Роман Лозінський.

Нові рекорди, нові розряди і просто блискучі виступи записали на свій рахунок і дівчата. На найвищу сходинку п’єдесталу пошани турніру зійшли Вероніка та Вікторія Базилівські, Віталіна Телішевська, Марія Яковенко, Дар’я Ковбасюк та Дар’я Козачук. Усі вони, а також володарі ІІ-х місць були відзначені Грамотами та медалями.

На цьому турнірі не лише поповнилися скарбнички наших юних силачів: внесками на підтримку української армії поповнилася й благодійна скринька. Учасниками та глядачами було зібрано 1 412 грн. Цю суму долучать до коштів, зібраних під час інших спортивних заходів, проведених раніше, і тих, що планується провести з нагоди Дня Конституції України.