Бердичів

міська рада

Служба для людей і для забезпечення правопорядку –  дільничні офіцери поліції відзначають професійне свято

1-16

Знати все і про всіх, забезпечувати спокій законослухняних громадян і неспокій для тих, хто схильний до правопорушень , допомагати людям у вирішенні їхніх проблем і займатися профілактикою злочинності – це далеко не повний перелік обов‘язків дільничного офіцера поліції. 18-го червня в Україні представники цієї професії відзначають своє свято.

З цієї нагоди у Бердичівському районному відділі поліції відбулися урочистості. Нині команда бердичівських дільничних налічує 12 офіцерів, серед яких сумлінно несуть службу троє жінок.

Бути дільничним – це дуже нелегко і надзвичайно відповідально. А особливо нині, коли Україна переживає складні і трагічні часи, зазначив керівник Бердичівського райвідділу поліції Олег Мельничук. Втікаючи від страшної війни, на теренах Бердичівщини  оселилось чимало переселенців, і завдання дільничних – допомогти громадам у вирішенні усіх питань, пов‘язаних з цим, а також забезпечити правопорядок на ввірених територіях. Дільничні – це найперші представники нацполіції на місцях. І лише у тісній співпраці з головами громад вони можуть досягнути найкращих результатів. Олег Мельничук привітав винуватців свята і побажав здоров‘я та витримки, завжди бути мудрими, толерантними і коректними, а ще миру після найшвидшої перемоги України.

Привітати дільничних офіцерів поліції прийшли очільники місцевих територіальних громад. Від імені Сергія Орлюка, Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету дільничних поздоровила заступниця міського голови Олена Петрівська. Вона підкреслила особливе значення цієї професії у житті громади, зазначивши, що у дільничних на місцях – свій особливий фронт. Забезпечуючи тут, у тилу, спокій і порядок, вони допомагають Збройним Силам України на передовій виборювати перемогу. Саме завдяки ЗСУ та поліції бердичівляни мають можливість нині продовжувати повноцінно жити і працювати. Олена Петрівська особливо подякувала дільничним Бердичівської міської територіальної громади і вручила їм грамоти. А ще висловила надію, що дуже скоро поліцейським додасться роботи на масових святкуваннях усіх традиційних бердичівських свят та поважних подій – усе це повернеться у наше життя після перемоги України.

Останні новини