Бердичів

міська рада

У бою під Сєвєродонецьком геройськи загинув 24-річний Іван Добровольський  

Добровольський_1-1

Війна, з-поміж іншого – це коли, вбиваючи одного, важко раниш тисячі і навіть мільйони… Скільки українців з розбитими у кров серцями оплакують нині непоправні втрати… Смерть одного Героя – величезне горе для всієї України…

Величезне горе знову у бердичівській громаді: у боях під Сєвєродонецьком загинув Іван Добровольський. Красивий, сильний, мужній та відданий своїй Батьківщині мешканець Бердичева. І ще такий молодий: у січні Іванові виповнилося лише 24 роки…

Вони переїхали до Бердичева 11 років тому. Іван закінчив 17-ту школу, вступив на зварювальника до ПТУ № 4. Мав золоті руки і толкову голову – гроші заробляв тим, що працював на різних будівництвах. Так опинився у Києві. Працював, хотів вступати до вишу, мав купу планів.

…І гаряче, судячи зі всього, серце. З початком широкомасштабної агресії вступив до столичної ТРО. Далі продовжив службу у «Легіоні Свободи», а потім – у бригаді швидкого реагування Національної гвардії. В її складі 21 червня і дав свій останній у земному житті бій. Бився до останнього. Загинув як Герой. Присязі не зрадив. Залишився люблячим сином України та ворогом її ворогів.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет, уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Івана Добровольського та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!