Бердичів

міська рада

У День захисту дітей Сергій Орлюк зустрівся з родинами бердичівлян, загиблих у боротьбі з росією

DSC_0556-1

Увага і турбота – це те, чого нині особливо потребують родини бердичівлян, які віддали свої життя за рідне місто, за волю свого народу, за щастя усіх дітей. У Міжнародний день захисту дітей для таких сімей міська влада організувала свято, запросивши їх до Театру на Європейській.

Зі сцени до присутніх звернувся міський голова.  У той час, коли наші воїни захищають  нашу землю, нашу державу, зазначив, вони захищають найголовніше – дитинство. Щоб діти мали право на посмішку, щоб жінки мали право народжувати дітей – маленьких українців, щоб Україна мала майбутнє. Сергій Орлюк висловив упевненість у тому, що українці матимуть щасливе майбутнє лише тоді, коли усі права дітей будуть захищені. І саме за це сьогодні бореться Україна. Очільник міста побажав дітям, щоб збулися усі їхні мрії, серед яких найголовніша – щоб настав мир після перемоги України.

Бердичівляни роблять великий внесок у здобуття омріяної перемоги, починаючи ще з 2014-го року. На жаль, частина з них вже ніколи не повернеться додому і не обійме своїх дітей. На сьогодні у Бердичеві – уже 28 сімей, де виховуються діти,  які втратили батьків в АТО, ООС та з початку повномасштабного вторгнення росії.

Під час зустрічі маленькі бердичівляни змогли поринути у світ радості, музики, розваг. На сцені для них виступили дитячі танцювальні та музичні колективи міста. Самі дітлахи теж були активними учасниками свята – у цікавих конкурсах та естафетах їхні обличчя засяяли посмішками.

Тим часом мами та бабусі заледве стримували сльози. Бердичівлянка Ірина, вдова загиблого Андрія Полторакіна, який був мобілізований у перші дні повномасштабного вторгнення і загинув 8-го березня під час авіанальоту на Житомир, констатує: кожна родина цінує ту увагу і підтримку, яку їм надає міська влада. Нині Ірина вже сама виховує 11-річну доньку. Жінка вірить, що  їхня втрата не буде марною і що після перемоги усі діти заживуть вільно і щасливо.

Головні герої дійства отримали у подарунок набори продуктів харчування. Не обійшли увагою на заході і родину Світлани та Олександра Вдовиченків, котрі два роки тому створили будинок сімейного типу і виховують нині дванадцятеро дітей. Наймолодшому – лише 5 років, найстаршому – 16. Усі вони теж були гостями на святі та отримали з рук міського голови подарунки – солодощі, шкільне приладдя та ігри для цікавого дозвілля й розвитку.