Бердичів

міська рада

Члени виконавчого комітету затвердили ряд проєктів рішень з питань життєдіяльності громади

IMG_20220606_170902-1

Із прийняття рішення про виділення матеріальної допомоги у розмірі 50,0 тис. грн. сім’ї бердичівлянина, загиблого на війні з росією, розпочали засідання члени виконавчого комітету.

Три проєкти, що були розглянуті ними, стосувалися захисту прав дітей. Так, зокрема, у Бердичівському відділі ДРАЦС зареєструють дитину, котру після народження залишили у пологовому відділенні. Малюкові вже надали ім’я, прізвище та по-батькові, представнику органу опіки та піклування видадуть свідоцтво про народження. Іншій дитині визначено місце проживання (разом із батьком). Ще одним рішенням члени виконкому надали дозвіл на укладення договорів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти.

Розглянувши звернення однієї з місцевих релігійних громад, у виконавчому комітеті надали дозвіл на тимчасове розміщення малої архітектурної форми – навісу. Слугуватиме той для зберігання гуманітарної допомоги.

Члени виконкому затвердили акти комісії з обстеження зелених насаджень та у зв’язку з кадровими перестановками внесли зміни до складу кількох комісій та робочих груп при виконавчому комітеті.