Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками

До-уваги-роботодавців

В умовах запровадженого в державі правового режиму воєнного стану, що ускладнює здійснити організацію і проведення загальних зборів співвласників багатоквартирних будинків через відсутність необхідної кількості мешканців, які призвані на військову службу в ЗСУ або виїхали за межі міста та держави, з метою подальшого належного утримання та експлуатації житлового фонду і здійснення відповідної підготовки житлових будинків до наступного осінньо-зимового опалювального сезону, а також у зв’язку з неможливістю працівниками приватного підприємства «Житлоремекс 2» надалі виконувати свої обов’язки з управління багатоквартирними будинками міста, виконавчий комітет Бердичівської міської ради прийняв рішення від  10.06.2022  № 127, відповідно до якого з 15 червня 2022 року оголошується конкурс з призначення нового управителя багатоквартирними будинками.

Для участі у такому конкурсі учасники протягом 30 календарних днів подають організатору конкурсу (управління житлово-комунального господарства) заяву, документи та свої конкурсні пропозиції.

Кінцевий строк подачі документів   15 липня 2022 року.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями учасників відбудеться  19 липня 2022 року  об  15.00 годині  за адресою: м. Бердичів,   площа Центральна, 1, кабінет № 32.

Управління житлово-комунального господарства