Тижневий звіт муніципальної інспекції про виконану роботу 13.06.2022 — 17.06.2022

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

Відділом муніципальної інспекції виконавчого комітету Бердичівської міської ради в період з 13.06.2022 року по 17.06.2022 року були проведені комісійні обстеження з метою перевірки стану скошення трави, наявність відповідних дозвільних документів для встановлення зовнішньої реклами, складування будматеріалів, та проведення розкопок біля прилеглих територій установ, організацій, підприємств, приватних будинків, по вулицям м.Бердичева, а саме:

вул.Одеська

вул.Євгена Старікова

вул.Братів Міхеєвих

вул.Михайла Грушевського

вул.Лілії Карастоянової

вул.Героїв України

вул.Житомирська

вул.Садова

вул.Шевченка

вул.Козацька

пров.Бразульського

вул. Березнева

вул.Південна

В результаті вищевказаних обстежень було задокументовано:

– 3 попередження (приписи) за несвоєчасне скошення трави біля прилеглих територій установ, організацій, підприємств, приватних будинків;

– 2 заяви для отримання дозволу на порушення об’єкта благоустрою та 2 дозволи на складування матеріалів, обладнання та ін.;

– 2 заяви для отримання дозволу на виконання робіт, та 1 дозвіл на проведення розкопок.

Зокрема, під час вищезазначених обстежень було виявлено 7 порушень  благоустрою прилеглих територій відповідно до Правил благоустрою м.Бердичева,  які частково були усунені протягом звітного періоду з 13.06.2022 по 17.06.2022, в результаті співпраці з головами об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків. Подібні заходи на предмет виявлення порушень у сфері благоустрою по м.Бердичеву відділом проводитимуться і надалі.

За звітний період було складено 2 протоколи про адміністративну відповідальність за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення  відповідно до Правил благоустрою м.Бердичева, затверджених рішенням Бердичівської міської ради від 24.12.2019 року №1049, за встановлення зовнішньої реклами без дозвільних документів.

Також відділом було прийнято 1 заяву і надано 2 відповіді за зверненнями мешканців м. Бердичева.

Впродовж тижня в період з 13.06.2022 по 17.06.2022 відділом постійно проводився прийом громадян з метою надання рекомендацій та консультацій щодо ведення благоустрою.

ТВО начальника відділу муніципальної інспекції                                                 Євген ПРОКОПЧУК

.