«Укртелеком» у Бердичеві: модернізували АТС – покращили якість зв’язку

IMG_20220603_121440-1

Про завершення робіт із модернізації АТС на Червоній Горі інформував Бердичівського міського голову директор Житомирської філії АТ «Укртелеком» Євген Українець.

Силами працівників «Укртелекому», розповів, станцію, що до цього займала приміщення у сотні квадратних метрів, було облаштовано у спеціальній телекомунікаційній шафі. Окрім того, фахівці оновили необхідне програмне забезпечення. Все це, за твердженням директора філії, має призвести до відчутного покращення якості телефонного та інтернет-зв’язку у мікрорайоні.

А ще, з приємністю констатує Євген Українець, робочі відносини зв’язківців із фахівцями виконавчого комітету у Бердичеві можуть слугувати взірцем ефективної співпраці. Коли працюєш, немов один механізм, задля досягнення єдиної мети.