Якщо сильний – доведи. Юні пауерліфтери з різних клубів показали свої кращі результати на змаганнях у СК «Рось».

1-2

Стати сильним, витривалим, мати гарне тіло і здоровий дух – з такими цілями юні бердичівляни приходять до спортивних клубів, де активно займаються силовими видами спорту.

1-го червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та у рамках  соціального проєкту «Активні парки – здорові локації України» міський центр фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» організував спортивні змагання з пауерліфтингу, в яких взяли участь 16 вихованців різних клубів.

Свої фізичні можливості юнаки та дівчата демонстрували у тренажерній залі СК «Рось». За результатами змагань, було визначено переможців. Перше місце посів Руслан Маньківський, друге – Даниїл Фамільярський, третє – Влад Славінський. Переможці та призери були нагороджені медалями й грамотами.

Такі заходи, зазначають організатори, допомагають проаналізувати ефективність роботи місцевих спортивних закладів, оцінити рівень фізичної підготовки юнацтва, визначити кращих спортсменів та популяризувати серед молоді спорт і фізкультуру.