Бердичів

міська рада

3,0 млн. грн. спрямує бердичівська громада на підтримку місцевого військкомату та окремого батальйону тероборони

2-4

Фінансової підтримки з боку громади стосувалися основні проєкти рішень, винесені на розгляд членів виконавчого комітету. Так, зокрема, в якості шефської допомоги 1,0 млн. грн. із місцевого бюджету буде спрямовано на зміцнення й покращення матеріально-технічної бази Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишнього військкомату). Так само фінансово громада підтримає окремий батальйон територіальної оборони: військовій частині виділять 2,0 млн. грн.

Рішенням виконкому було внесено відповідні зміни до бюджету громади. Стосувалися ці зміни не лише вищеназваних видатків. 0,4 млн. грн. направлять на часткове забезпечення продуктами харчування й медикаментами обласного військового шпиталю. На поточний ремонт доріг у бюджеті передбачать 12,0 млн. грн., а в якості співфінансування у програмі НЕФКО з реконструкції мереж водопостачання буде виділено 17,0 млн. грн.

Два проєкти рішень, що їх одноголосно затвердили члени виконавчого комітету, стосувалися матеріальної допомоги сім’ям бердичівлян-захисників України, загиблих у боротьбі з російськими агресорами. Загальна сума допомоги складе 0,4 млн. грн.: по 50,0 тис. грн. отримають родини 8-ми загиблих Героїв.

На засіданні затвердили план роботи виконавчого комітету на ІІІ квартал 2022 року та внесли зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини.

Окремий проєкт був пов’язаний з неможливістю надання співвласникам послуг з управління багатоквартирними будинкам з боку ПП «Житлоремекс-2». Розглянувши лист від керівника підприємства, члени виконкому вирішили припинити дію укладених свого часу відповідних договорів. В умовах запровадженого у державі правового режиму воєнного стану, з метою продовження здійснення належного утримання та експлуатації житлових будинків та надання населенню житлово-комунальних послуг з управління багатоквартирними будинками буде оголошено конкурс із призначення управителя багатоквартирними будинками.