Бердичів

міська рада

65 карематів передала артилеристам спортивна спільнота Бердичева

1-9

Не так давно у Бердичеві, за сприяння й підтримки міського голови Сергія Орлюка, відбулися два благодійні футбольні турніри. Організаторами було оголошено: кошти, зібрані під час зустрічей, спрямують на підтримку Збройних Сил України.

Участь у турнірах взяли футболісти ФК «Бердичів», вихованці ДЮСШ м. Бердичева та Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю, а також представники місцевих аматорських команд. Тоді вдалося і футбол класний продемонструвати, і близько 30,0 тис. грн. у загальному зібрати.

Організатори поспілкувалися з військовими – ті визначили, що потрібно. Каремати.

І ось до мікроавтобуса вантажать подарунки для гармашів. Як розповіла начальниця відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради Лілія Березовенко, до вибору карематів підійшли прискіпливо. Головне було, аби нашим захисникам було якомога комфортніше, щоби була якість та відповідні параметри. Зійшлися на тому, що довжина 180 см, ширина 75 см і товщина 12 мм – те, що потрібно. Артилеристам відійшло 65 таких карематів. Ще 10 вирішили передати місцевим спортсменам, котрі нині служать у лавах ЗСУ.

Подарунки військовим передали Лілія Березовенко, директор ДЮСШ м. Бердичева Олександр Подгорчук та директор МЦ «Спорт для всіх» Олег Рудніцький. У відповідь отримали Подяку та запевняння, що українська армія робитиме усе можливе й неможливе, аби у надважкому протистоянні з росією здобути переможний мир для України.

Посадовці, у свою чергу, від імені міського голови та бердичівської громади висловили слова шани славному українському воїнству. А ще вони дякують землякові Костянтину Суркову: молодий волонтер взяв на себе транспортування карематів містом.