Бердичів

міська рада

Бердичівлянка Соломія Волотовська у складі команди “Мрія” отримала Гран-прі Міжнародного фестивалю World Dance Festival

007-1

Команда молодих хлопців і дівчат із України в складі якої є наша маленька землячка, Волотовська Соломія, учениця Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2,  отримала Гран-прі на Міжнародному фестивалі танців народів світу World Dance Festival у Південній Кореї! 

«Команда “Mрія” танцювала з яскравими посмішками, не зважаючи на те, що всередині проривалися біль та турбота за Батьківщину. Своїм виступом вони виразили надію та впевненність у світле майбутнє їх країни, яка знову підніметься. Історія високого польоту вплелася в композицію і втілилась у чудовому танці», – сказав голова журі Кім Бен Джо.

Зараз команда «Мрія» отримала найвищу нагороду. Але ще в березні цього року ніхто не міг навіть подумати про це. На той час молоді українці через війну вимушені були виїхати з рідної країни за кордон. Вони втратили не тільки свій дім, звичне життя та рідних. Натомість прийшли відчай і страх. Саме тоді народилася ідея ГО «Всеукраїнське молодіжне спілкування» та організації “Ich halte dich” з Німеччині, які об’єднали свої сили та створили некомерційний проєкт “Мрія” на підтримку української молоді. 

Команда “Mрія” залишиться у Кореї до кінця липня та продовжить свої виступи у різних містах. Окрім виступів, вони дають інтерв’ю корейським і мажнародним ЗМІ, увага яких зосереджена на подіях, які зараз відбуваються в Україні. Після повернення команда проведе низку концертів до Дня незалежності України та тур по 40 містах Європи, щоб продовжувати говорити про силу української мрії та надалі привертати увагу міжнародної спільноти до подій в Україні.

Останні новини