Бердичів

міська рада

Бердичів вшанував місцевих тренерів, котрі нині захищають Україну від ворога

IMG_20220716_102944-1

Ще зовсім недавно славна когорта цих фахівців займалася тим, що натхненно й цілеспрямовано вела своїх вихованців до спортивних перемог, рекордів та досягнень. Їхнє перше ім’я – Тренери, втім мають вони й багато інших імен – Другі Батьки, Натхненники, Мотиватори, Наставники, Супутники… Вони перші, хто бачить і пропускає крізь себе успіхи своїх учнів, саме вони єдиним організмом зі спортсменами переживають болючі невдачі, коли потрібно, в одну мить зібравшись силами, налаштувати на те, що наступною буде перемога, що золота медаль – це те, що заслужене і по силам.

Нині чимало тренерів в Україні й Бердичеві змінили спортивний одяг на військову форму, взявши до рук зброю. І коли вважається, що одна із найдієвіших мотивацій від тренера – власний приклад, то ці люди досягли вершини наставництва, адже що, як не захист Батьківщини на полі бою, свідчить про силу волі й духа, про непідробну любов до своєї землі і до людей, котрі на ній живуть, до десятків своїх маленьких і юних вихованців. Про віру у перемогу. І перемоги неодмінно будуть – і у боротьбі з агресором, і на рингах, килимах, стадіонах та майданчиках.

Не так давно в Україні відзначали День тренера. Бердичів не міг лишитися осторонь цієї дати. Справили її у місті особливим чином –  вшанували тренерів, які сьогодні б’ють агресора, служачи у лавах української армії. Зрозуміло, дійство змогли відвідати не всі з запрошених – за них Грамоти й Подяки Бердичівської міської ради отримали рідні, друзі, колеги. Заохотили винуватців заходу й грошовими винагородами. У місті до цього відбулася низка благодійних спортивних заходів, і зібрані кошти, за рішенням організаторів, й склали вміст подарункових конвертів тренерам-захисникам України.

Їм дякує Україна, дякує уся бердичівська громада, дякує Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Сильних людей, переконаний, можуть виховати лише такі самі сильні люди, і когорта бердичівських тренерів-вояків є саме такими особистостями. У часи війни українцям понад усе важливо бачити майбутнє. Тренерсько-спортивна спільнота творить сьогодні це майбутнє. Майбутнє, в якому рідна країна й рідний Бердичів досягатимуть ще більших висот, підтверджуючи статус української нації як нації переможців.

Настане переможний мир і громада дізнається їхні імена. Дізнається про скарбницю спортивних здобутків і досягнень та про бойові будні і заслуги у складі доблесних частин української армії. Про те, як випалювали з рідної землі звірів-окупантів борці, каратисти, хокеїсти на траві, майстри футболу й волейболу. І дасть Бог, сильні продовжать творити сильних.  

З нагоди вшанування організатори провели невеличкий турнір зі стрітболу, протягом якого усі бажаючі змогли долучитися до збору коштів на потреби ЗСУ. Поганяти м’яча на цьому майданчику можна буде до кінця літа, необхідне обладнання планують залишити на місці.

Останні новини