Бердичів

міська рада

Військовий шпиталь відвідала Віце-Маршалек Сейму Польщі Малгожата Гощевська. Із собою привезла медичне обладнання та продукти харчування.

1-8

У військовому шпиталі приймали делегацію з Польщі. До її складу увійшли директор департаменту співпраці з Полонією та поляками за кордоном МЗС Республіки Польща Славомір Ковальські, Генеральний Консул РП у Вінниці Дамян Цярцінські та його колега у Львові Еліза Дзвонкєвіч. Очолила делегацію Віце-Маршалек Сейму Польщі Малгожата Гощевська, метою приїзду котрої було як дізнатися про сьогодення шпиталю, так і передати закладу партію медичного обладнання та продуктів харчування.

Чим живе шпиталь сьогодні, яке обладнання має у своєму розпорядженні і чого потребує, гостей інформував головний лікар Павло Журбенко. Разом із тим констатував нагальну потрібність у нинішніх умовах подібних профільних закладів. Хлопців треба ставити на ноги. Здавалося б, хвороба звучить однаково – що у цивільного, що у військового. Та патологія різна, тож і підхід до лікування має бути індивідуальний. Роботи вистачає, але чим однозначно можна похвалитися – високим відсотком відновлюваності. Все, що отримують у шпиталі з вітчизняних джерел, від закордонних друзів та партнерів, працює і працює на одну мету – повернення здоров’я пацієнтам.

Власне, з діяльністю закладу пані Малгожата добре знайома: допомога від неї надходить не вперше, високопосадовиця не раз спілкувалася з Павлом Журбенком. Віце-Маршалек вже передавала шпиталю медичні препарати. Цінність обладнання, відвантаженого цього разу – у тому, що воно не просто загальнооздоровче. Володіючи ситуацією, польські друзі надали місцевим медикам те, що реально відповідає потребам. Тож є сподівання, що ця допомога суттєво підвищить і без того пристойний відсоток відновлюваності.

З української сторони участь у зустрічі взяли Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, заступник Голови Житомирської ОВА Юрій Денисовець, керівництво Бердичівської РВА та районної ради.

Останні новини