Бердичів

міська рада

Депутати відпрацювали 3-тє пленарне засідання 23-ї сесії міської ради

IMG_20220713_100711_1-1

Трохи більше 20-ти проєктів рішень розглянули бердичівські депутати на 3-му пленарному засіданні 23-ї сесії міської ради. Почали з матеріальної допомоги: 31,6 тис. грн. одноразової допомоги у загальному виділять шести мешканцям громади, які потребують невідкладного та/або оперативного лікування хвороб, що становлять загрозу для життя. Було також затверджено Положення про надання одноразової грошової допомоги, громадянам, котрі проживали у житловому будинку, пошкодженому внаслідок ракетних обстрілів 16 березня цього року. Допомога надається у розмірі 5,0 тис. грн. на кожного члена сім’ї, які станом на 16.03.22 р мешкали у будинку.

Народні обранці затвердили Програму національного спротиву Бердичівської міської ТГ на 2022 рік та Програму децентралізації теплопостачання громади на 2022-2025 роки. А також внесли зміни до місцевих програм розвитку освіти, розвитку ЖКГ, забезпечення пожежної й техногенної безпеки та до рішення міської ради щодо стипендій міськради обдарованим і перспективним спортсменам.

8,8 млн. грн., передбачені у бюджеті громади по КПКВК 1216071 КЕКВ 2610, спрямують МКП «Бердичівводоканал» на погашення різниці у тарифах. Загальна сума коштів, виділених на ці цілі у 2022 році, складе 15,5 млн. грн. (8,8 млн. грн. – Водоканал; 6,7 млн. грн. – Теплоенерго). Окремі два проєкти рішень стосувалися збільшення статутних капіталів цих підприємств та затвердження їхніх Статутів у новій редакції.

У новій редакції відтепер буде викладено й Статути закладів охорони здоров’я бердичівської громади (це пов’язано з необхідністю своєчасного забезпечення медпрепаратами пільгових категорій населення і збереження статусу неприбутковості) та Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Своїми голосами депутати затвердили перелік платних соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг» Бердичівської міської ради та тарифи на ці послуги.

Два проєкти рішень, винесені на голосування, не набрали потрібної для затвердження кількості голосів. Перший проєкт стосувався капремонту системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу й управління евакуації людей та системи передавання тривожних оповіщень міського Палацу культури ім. Шабельника.  Другий включав у себе перелік об’єктів комунальної власності бердичівської громади, що мали підлягати приватизації у 2022 році.