Бердичів

міська рада

Коли хтось потребує житла, хтось пропонує викупити у нього житло і… зробити подарунок місту: Сергій Орлюк приймав городян

1-4

Першу половину дня 06 липня міський голова присвятив особистому прийому громадян. У топі питань традиційно звернення щодо дозволу на встановлення індивідуального опалення. І вчергове Сергій Орлюк, з-поміж іншого, пояснює, що КП «Бердичівтеплоенерго» не зможе обслуговувати по кілька квартир у багатоповерхівці, в яких ще залишилося централізоване опалення. Тому, або мешканці відмовляються від послуг підприємства усім будинком, або ж все залишатиметься, як є. Давати дозвіл на автономку, коли значний відсоток квартир у будинку – на централізованому, ніхто наразі не планує.

Люди, частина з яких – переселенці, потребують житла, дехто просить про матеріальну допомогу. Тож їм доводиться пояснювати, що завдання міста у цьому випадку – сформувати реальні списки і передати їх державі. Держава, якщо вирішить, виділить кошти, і вже тоді місто передасть їх за призначенням тим чи іншим категоріям населення. Трапляються випадки, коли люди вказують на квартири, що, нібито, порожніють, а господарі – десь у росії чи будь-де. Тут міський голова категоричний: вирішення подібних питань – виключно прерогатива суду.    

У цілому ряді випадків, озвучених перед Сергієм Орлюком, комісійно розбиратимуться фахівці. Поліцейські та спеціалісти Центру надання соціальних послуг мають відповідно відреагувати на, нібито, вчинення протиправних дій чоловіком проти своєї дружини.

Кілька проблем, з якими бердичівляни прийшли до міського голови, стосувалися питання оренди. Хтось хоче орендувати площу, яку вже орендують інші, хтось не проти викупити орендовану частку приміщення. Усім надано кваліфіковане роз’яснення фахівцями міської ради.

Заасфальтувати незаасфальтовану ділянку вул. О. Реготуна і відмовитися від таких видів робіт, як грейдерування та підсипка. На переконання громадського активіста Богдана Гурського, користі від них куди менше, аніж шкоди. Міський голова на це зазначив, що на даний час триває мораторій на капітальний ремонт доріг, тому єдиним поки що доступним для покращення стану проїзних частин є саме такий спосіб поточного ремонту.

І ось той випадок, що вирізнив даний прийом з-поміж решти інших. Якщо дуже у загальному (питання ж бо, насправді, доволі нетривіальне і має бути детально опрацьовано): поважного віку бердичівлянин пропонує громаді викупити його квартиру. Що зробити з вирученими грошима? Воля чоловіка – на них місто має збудувати красивий та ошатний фонтан біля Театру на Європейській.