Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк провів черговий особистий прийом громадян

1-7

Чоловіка, за його твердженням, тероризує власний син. Більш того, мешкаючи у багатоквартирному будинку, на свій розсуд розпоряджається загальним подвір’ям, приносячи масу незручностей сусідам. І має надійного охоронця – собаку бійцівської породи, який, зі слів пенсіонера, гуляє де хоче і коли хоче.

Із такою проблемою мешканець Бердичева прийшов на особистий прийом до міського голови. Як і голова ОСББ, котра скаржилася на особу, яка незаконно, зі слів жінки, встановила паркан й облаштувала город на території загального користування, загарбавши ділянку дитячого майданчика.

Обома випадками міський голова розпорядився зайнятися муніципальній інспекції. Інспектори виїдуть за вказаними адресами та вживатимуть заходів.

Чимало проблем викликає у деяких відсутність посвідки на постійне проживання. Двоє таких чоловіків прийшли до Сергія Орлюка за консультацією. Обидва нарікають, що хочуть бути корисними суспільству і працювати, а фахівці відмовляють, мовляв, законом заборонено офіційне працевлаштування таких осіб. Ще й статус ВПО не вправі, начебто, надати…

Зверталися до міського голови і з наступним питанням: люди хочуть щось збудувати чи отримати право власності на вже існуючий об’єкт, а перспективний Генплан міста гласить, мовляв, на місці ось цього гаража має бути житлова забудова. До Генерального плану, складеного фахівцями з державного інституту кілька років тому, є чимало питань, констатує Сергій Орлюк. Так само багато бердичівлян звертаються до виконавчого комітету з проблемами, викликаними колізіями, що зустрічаються у Генплані. Звертатися до інституту одній людині вартуватиме пристойної суми, та й чи задовільнять подібне звернення – невідомо. Тому у виконкомі вирішили зібрати подібні скарги й одним пакетом надати планувальникам. Є ймовірність, що так буде більш дієво.

Поліпшення житлових умов, працевлаштування, земельні питання, благоустрій територій, звернення щодо встановлення індивідуального опалення – з усіх цих та решти питань мешканці громади отримали роз’яснення від Сергія Орлюка, а профільні служби, згідно повноважень, – відповідні доручення.   

Останні новини