Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк: із Днем Української Державності, бердичівська громадо!

День-Укр-Державності-1

28 липня, у День хрещення Київської Русі-України та в день пам’яті рівноапостольного князя Володимира, Україна відзначає наймолодше зі своїх свят. Наймолодше та одне з найголовніших у низці знаменних дат – День Української Державності. Цей день утверджує собою зв’язок поколінь українців, котрі творили й творять нині державу Україну.

День Державності – це про те, що вже понад тисячу років українство символізує собою волю, незламність, самобутність, праце- й миролюбство та готовність будь-якої миті стати на захист своєї території, своїх людей. Українство – воно в крові і за тисячу з лишнім років не вимилося звідти, а повсякчас насичує цю кров життям.

День Української Державності, з-поміж іншого, й про те, що славний козарлюга з легкістю впізнав би свого у воякові УПА, і обидва вони схвально кивнули би головами, споглядаючи, як звитяжно б’ють окупанта їхні нащадки – Герої новітньої України. В усі віки поруч зі своїм військом був народ, а з народом – його культура, цінності та прагнення жити у сильній, цивілізованій державі.

Шановні мешканці бердичівської громади! Я щиро вітаю усіх вас зі святом! З цієї нагоди живі квіти лягли сьогодні до пам’ятників тих наших співвітчизників і земляків, котрі зробили неоціненний внесок у становлення й зміцнення України. Вірю, що українська держава здобуде справедливу перемогу, що її люди – нинішнє й наступні покоління – щасливо житимуть у мирі, благополуччі, з Господом і любов’ю у серці.

Слава Українській Державності та її творцям!

Слава Захисникам України!

Слава Україні!

З повагою – Бердичівський міський голова                Сергій ОРЛЮК

Останні новини