Бердичів

міська рада

У районі Лисичанська геройськи загинув 23-річний бердичівлянин Сергій Янчук

Янчук-Сергій_рамка_2

Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються в серцях рідних, знайомих, друзів, земляків, співвітчизників. І кожне серце стискається і завмирає від невимовного болю щоразу, коли надходить страшна звістка про втрату.

Так влаштований світ, що його кращі діти першими стають на захист своєї домівки, свого міста, своєї країни. І саме ці мужні і відважні чоловіки й жінки, а часто зовсім молоді юнаки та дівчата жертвують своїми життями на благо спільної справи, спільної боротьби, спільної перемоги.

Бердичівська громада оплакує втрату ще дуже молодого життя… У бою з російськими агресорами геройськи загинув Сергій Янчук. У серпні він мав би відзначати свій 24-й день народження.

Народився Герой у Бердичеві. Своє навчання розпочав у 2-й гімназії, закінчив у школі № 7. Далі вступив до ПТУ № 4, обравши професію електрика. Пізніше так за спеціальністю й працював – у м’ясопереробній компанії «М’ясовита».

У квітні 2022-го Сергій був призваний до лав Збройних Сил України. У боротьбі  із ворогом проявив себе як мужній і сильний воїн, відданий Батьківщині та своєму народові. Свій останній бій Сергій Янчук дав у районі Лисичанська.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Сергія Янчука та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Церемонія прощання з Сергієм Янчуком відбудеться у середу 06 липня:

  • О 09:00 – за адресою вул. В. Буковинського, 4 (колишня Індустріалізації);
  • Об 11:00 – у гарнізонному Будинку офіцерів.

Віддамо шану славному землякові!

Останні новини