Бердичів

міська рада

Центральна міська лікарня отримала ще один спеціалізований медичний автомобіль з Польщі

1-1

Центральна міська лікарня Бердичева поповнилася ще одним автомобілем, який оснащений медичним обладнанням, що може знадобитися в дорозі для порятунку життя пацієнта – дефібрилятором, кардіографом, дихальною апаратурою та ношами. Також машина має чимало додаткового обладнання для зберігання та транспортування медикаментів.

Надавати медичну допомогу населенню – це, серед іншого, і забезпечувати комфортні умови перевезення хворих до лікарняних закладів третинного рівня та на додаткові обстеження до інших міст.

Автомобіль марки «Fiat» – подарунок бердичівлянам від польського міста-побратима Явора, яке безупинно підтримує та надає гуманітарну допомогу міській громаді Бердичева з початку повномасштабного вторгнення росії. Це вже другий медичний спецавтомобіль, подарований лікарні поляками.

Бердичівський міський голова щиро вдячний  польським друзям за моральну та матеріальну підтримку, що дуже необхідна громаді у ці важкі часи. Сергій Орлюк, а також керівниця благодійного фонду «Оберіг-26» Ірина Піскун разом з директором медичної установи  Анатолієм Совою оглянули спецтранспорт та перевірили його функціональні можливості. Вже найближчими днями машина виїде на чергування.