Бердичів

міська рада

Із 21 липня проїзд у громадському транспорті коштуватиме 12 грн. Міська влада попереджає перевізників: «Буде контроль!»

IMG_20220719_102348_2-5

«Встановити тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Бердичеві 12,00 грн. за одну поїздку». Рішення, затверджене членами виконавчого комітету, вступає у силу з 21.07.2022 року. Окремим пунктом у рішенні чітко окреслено: новий тариф розповсюджується на транспортні засоби, обладнані GPS-трекерами.

Наявність трекерів та чіткі графіки руху – це те, на чому особливо наполягали весь останній час представники міської влади та особисто Сергій Орлюк. У громаді чудово розуміли й розуміють необхідність коригування тарифів, наголосив міський голова вже на засіданні виконкому, втім місто має контролювати перевізників, а людям має бути зручно відслідковувати пересування, припустимо, «двійки», «десятки» чи «четвірки». Тому й було поставлено ребром питання про те, що транспорт стовідсотково повинен бути облаштований трекерами, трекери повинні працювати, і, якщо той чи інший транспортний засіб виїхав на маршрут, його рух повинно бути «видно».

Якість обслуговування, інформування громадян про оновлені графіки руху, діючі GPS-трекери – це те, що буде посилено контролюватися, попередив перевізників Сергій Орлюк. У разі невиконання будь-якого з цих пунктів, інформував, влада залишає за собою право передивитися затверджені 12 грн. у бік зменшення.