Емоційно-психологічна та пізнавально-розвивальна підтримка дітей: у Бердичеві запрацює СпільноТочка

IMG-20220706-WA0003-1

Із метою надання емоційно-психологічної та пізнавально-розвивальної підтримки дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей загиблих воїнів-захисників України та маленьких і юних мешканців громади, котрі відносяться до соціально вразливої категорії, у Бердичеві з’явиться СпільноТочка.

Її на благодійних засадах розмістить біля ДЮСШ ім. Лонського Програма Спільно UNICEF – у рамках проєкту, реалізацією якого на Житомирщині займатиметься ГО «Неурядова організація In Touch Ukraine Foundation». Організатори беруть на себе відшкодування витрат на електроенергію, прибирання локації та вивезення сміття. Окрім того, вони відповідатимуть за проведення заходів, дотримання правил громадського порядку та положень законодавства щодо воєнного стану. Міська влада надає місце й забезпечує розміщення людей в укритті у випадку сигналу «Повітряна тривога».

Погодження на облаштування СпільноТочки дали члени виконавчого комітету.

Детальну інформацію про Програму дивіться нижче: