Рішенням виконавчого комітету виділено додаткові 0,6 млн. грн. на утримання й розвиток інфраструктури доріг

2-2

Необхідність оперативно розглянути питання, пов’язане з виділенням коштів стала причиною скликання засідання виконавчого комітету. 0,6 млн. грн. буде спрямовано на виготовлення проєктно-кошторисної документації і документації з технічного нагляду та експертизи, необхідних, згідно останніх змін у законодавстві, задля старту процедури визначення через систему Prozorro підрядника, який займатиметься поточним ремонтом вулиць та доріг на території бердичівської громади.

У 2022-му на утримання й розвиток інфраструктури доріг з урахуванням вищезгаданих 0,6 млн. грн. у місцевому бюджеті передбачено майже 15,0 млн. грн. Терміновість у розгляді питання пов’язана з тим, що виготовлення документації займе певний час, після чого потрібно буде визначитися з підрядником та заключити відповідні договори.

Перелік вулиць, що підлягають ремонту, затверджено обласною військовою адміністрацією: список складається із 46 об’єктів.

Відповідні зміни, пов’язані з виділенням коштів, внесуть до місцевої Програми розвитку ЖКГ та до бюджету громади.