Чи виконуються умови договору на перевезення пасажирів: на місцевих перевізників чекають перевірки

Пасажирські-перевезення-1

На місцевих перевізників чекають перевірки. Вже видано відповідний наказ начальника управління економічного розвитку Бердичівської міської ради: перевірятимуть, як виконуються умови Договору на перевезення пасажирів автотранспортом на міських маршрутах. Стартують перевірки у серпні, і це те, що офіційно за планом.

Втім, перевірити можуть і поза планом. Так, як це було зроблено днями. Порушення, таки, були виявлені: деякі водії недотримувалися інтервалів руху, а також ігнорували останній вечірній рейс.

Перший раз в управлінні економрозвитку відреагували приписами (таких приписів склали чотири), в яких, з-поміж іншого, попередили про обов’язок усунути виявлені порушення та повідомити про вжиті заходи. У разі, якщо недотримання умов договору виявлять вдруге, до порушників застосують штрафні санкції.