Бердичів

міська рада

«Велике спасибі вам за земляків! Ви маєте повне право пишатися ними!»: командири дякують бердичівській громаді та батькам за славних воїнів

1-15

…«З гордістю повідомляємо вам, що серед кращих Захисників Вітчизни є й ваші земляки»… «Велике спасибі вам за земляка: він є гідним Громадянином та Патріотом України»… «Щиро дякуємо вам за земляка: його патріотизму й мужності вклоняється Україна та світ»…

Командири військових частин, що мужньо й самовіддано захищають Україну та українців від російського агресора, надіслали Подяки Бердичівській міській територіальній громаді за бійців-бердичівлян. У Подяках окремі слова – на адресу батьків славних воїнів: за те, що зуміли зростити й виховати справжніх Чоловіків-Захисників Батьківщини.

Розвідник Андрій Яков’юк: завзято та відважно виконує свій військовий обов’язок. Володіє високою виучкою, відточеною вогневою майстерністю, сильним бойовим духом. Є прикладом доблесті, мужності та стійкості.

Кулеметник Олександр Біленький: непохитний та відважний, наполегливий, ініціативний та звитяжний. Професійно та бездоганно виконує свій військовий обов’язок.

Віталій Батюк: справжній син своєї Батьківщини, надійний та відважний Захисник України. Має те, що жоден рускій не купить у жодному Воєнторзі – патріотизм та хоробрість. Не зважаючи на ризики, доблесно виконує обов’язок святого воїнства, котре боронить рідну землю.

Комвзводу техзабезпечення Віталій Руденко: рішучий та висококваліфікований командир, який уміло підтримує постійну боєготовність та боєздатність підрозділів. І сам особисто щомиті готовий вступити у бій з ворогом.

Бердичівська громада отримала чи не найдорожчий подарунок до святкових днів, зізнається міський голова Сергій Орлюк. І цим подарунком щиро ділиться з найближчими нашим Героям людьми – матерями, батьками, дружинами. Наразі дві Подяки Сергій Орлюк вже передав матерям Андрія та Олександра – Інні Яков’юк та Наталії Біленькій.

«Його патріотизму й мужності вклоняється Україна та світ». Чи може бути щось більш глибинним за ці командирові слова?..

Останні новини