Живе спілкування, живі емоції, жива музика: на новій «Території творчих людей» рулив «Живий звук» (фоторепортаж)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тут пануватиме живе спілкування, лунатимуть вірші, проводитимуться різного роду зустрічі, виступатимуть молоді стендапери, збиратимуть навколо себе театральні підмостки. І, звісно, неодмінно звучатиме музика – уся, яку творить нинішня молодь. Ім’я цьому простору – «Територія творчих людей», місце розташування – міський Палац культури ім. Шабельника.

Відкрили його у Міжнародний день молоді, і за цей день у ньому встигла побувати молодь зовсім різна – від тієї, котра отримала найвищі бали у ЗНО, і до тих, хто не мислить свого життя без рок-н-ролу та репу.

Потужних децибелів вечірній складовій молодіжного дійства додав «Живий звук» В’ячеслава Одинця – творча лабораторія, яка діє при МПК. Свою творчість присутнім подарували гурти «Каїн», «Інсомніа», «Чотири орбіти», «Хаймерс», «Ундерґрунт» та Богдан Пухальський.

Фото – Олега Силки та Офіційного сайту Бердичівської міської ради