Бердичів

міська рада

Засідання двадцять п’ятої чергової сесії    Бердичівської міської ради

Placeholders_2

07 вересня 2022 року о 10:00 год. в актовому залі міської ради відбудеться засідання двадцять п’ятої чергової сесії Бердичівської міської ради VIІI скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про виділення матеріальної допомоги.
 2.Про порядок надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих під час захисту Батьківщини.
 3.Про утворення та залучення добровільного формування цивільного захисту Бердичівської міської територіальної громади.
 4.Про Інвестиційну програму КП «Бердичівтеплоенерго» на 2022-2023 роки.
 5.Про Інвестиційну програму МКП «Бердичівводоканал» на 2022-2023  роки.
 6.Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Бердичівської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.
 7.Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу з надання послуг з поводження з побутовими відходами (твердими) на території Скраглівського старостинського округу Бердичівської міської територіальної громади та проєкту договору.
 8.Про списання основних засобів МКП «Бердичівводоканал».
 9.Про продовження договору господарського відання МКП «Бердичівводоканал».
 10.Про продовження договорів господарського відання МКП «Бердичівкомунсервіс».
 11.Про безоплатну передачу транспортних засобів та обладнання з балансу МКП «Бердичівкомунсервіс» на баланс МКВЖРЕП №7 та закріплення їх на праві господарського відання.
 12.Про безоплатну передачу транспортних засобів з балансу КП «Бердичівтеплоенерго» на баланс МКВЖРЕП №7 та закріплення їх на праві господарського відання.
 13.Про безоплатну передачу транспортного засобу та навісного обладнання на баланс МКВЖРЕП №7 та закріплення його на праві господарського відання.
 14.Про безоплатну передачу об¢єкта нерухомого комунального майна, вилученого з господарського відання.
 15.Про закріплення об’єктів комунальної власності на праві господарського відання.
 16.Про продовження договору господарського відання.
 17.Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади, що підлягають приватизації в 2022 році.
 18.Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 31.05.2022 № 543 «Про затвердження переліків об’єктів оренди комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади» (зі змінами).
19. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.
 20.Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул. Шолом-Алейхема.
 21.Про затвердження документації, вилучення та передачу земельних ділянок у власність, постійне користування та оренду фізичним і юридичним особам.
 22.Про припинення права користування земельними ділянками.
 23.Про продовження договорів оренди землі.
 24.Про надання права сервітутного землекористування.
 25.Про продовження договорів сервітутного землекористування.
 26.Про надання дозволів на виготовлення документації із землеустрою.
 27.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення для передачі в оренду ПП «Кароля».
 28.Про надання дозволу на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок.
 29.Про продаж земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, який належить покупцю на праві власності.
 30.Про призначення уповноваженої особи та підписання акту приймання – передачі земельної ділянки.
 31.Про внесення змін до рішення міської ради.
 32.Про затвердження Порядку здійснення реабілітаційних заходів Комунальною установою «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» Бердичівської міської ради.
 33.Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 30.09.2021 № 346 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бердичівської міської ради, як постійно діючий робочий орган, у новій редакції».
 34.Про зняття з контролю рішень Бердичівської міської ради.
 35.Про розгляд депутатських запитів.
 36.Різне.

Графік роботи постійних комісій з підготовки проведення

25 сесії Бердичівської міської ради VIІІ скликання

Дата проведенняНазва комісії
1.31.08.2022 14:00 (середа)Постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії – Ніколаєнко Ю.В.)  
2.31.08.2022 09:00 (середа)Постійна комісія з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики, антикорупційної  та інформаційної політики (голова комісії – Березовенко В.П.)  
3.02.09.2022 09:00 (п’ятниця)Постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва та архітектури (голова комісії – Пасічник О.М.)
4.05.09.2022 14:00 (понеділок)Постійна комісія з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою (заступник голови комісії – Моцний Д.В.)  
5.05.09.2022 09:00 (понеділок)Постійна комісія з гуманітарних питань (заступник голови комісії – Рибак Н.І.)

07 вересня  2022 року

Останні новини