Зроблено-відзвітовано або Дещо з буднів комунальників

МКП Бердичівкомунсервіс:

☑️Працівники шляхової дільниці закінчили ремонт пандуса пішохідного мосту через річку Гнилоп’ять.

☑️Працівники дільниці озеленення продовжують знешкоджувати бур’яни на зеленій зоні вздовж вулиць міста. Вулиця Низгірецька, вул. Богданівська.

☑️Працівники шляхової дільниці встановили бетонні напівсфери для обмеження паркування автотранспорту на тротуарі по вул. Європейській, 54

☑️Працівники дільниці благоустрою провели прибирання шляхового змету на вулиці Богданівська.

👨‍🔧Бердичівводоканал: завершено роботи з ліквідації прориву на водопровідній мережі вул. Одеська,40, виконано роботи по герметизації з’єднання Ø 300 мм.

🧑‍🔧Бердичівкомунсервіс: працівники шляхової дільниці спільно з Бердичівводоканалом проводять чистку зливової мережі на вулиці Аширбекова.

Комунальники інформують: працівники дільниці озеленення нещодавно проводили влаштування зеленої зони вздовж вулиць міста. На вулиці Житомирській, в районі міської лікарні, на зелену зону завезли нову землю, посіяли траву, періодично поливають водою. Та недобросовісні водії незважаючи на правила дорожнього руху, не поважаючи працю людей, незважаючи на бажання містян бачити місто зеленим, доглянутим, ставлять свої транспортні засоби на зелену зону. У Комунсервісі сподіваються, що водії звернуть увагу на те, де вони паркуються, і зададуться питанням, чи варто так робити, якщо є бажання бачити навкруги чистоту і красу. Це, звертають увагу, стосується і вул. Європейської, і площі Соборної.

Фото та інформація – МКП “Бердичівкомунсервіс” та МКП “Бердичівводоканал”