Бердичів

міська рада

«Ми єднаємо Україну, і її Захисники нас благословляють»: у Публічній бібліотеці влаштували молодіжний фестиваль (ФОТО, ВІДЕО)

IMG_20220812_131953-2

Бути молодим – то не про цифри у паспорті і навіть не про відповідність рамкам державної молодіжної політики. Бути молодим – це про стан душі, про свіжість та потужність духу, про небайдужість і зацікавленість. Так вважають у Публічній бібліотеці бердичівської громади, за таким принципом живуть та діють у тамтешньому молодіжному центрі «М-Формація». Українська молодь – найкраща, переконані на Вінницькій, 10, а бердичівська молодь – найкраща з найкращих: вона свідома, креативна, щира, натхненна і безкомпромісна. Доводячи при цьому, що українська нація – нація вільних та незламних людей, котрі несуть цінності добра, миру, взаємоповаги.

Міжнародний день молоді тут вирішили відзначити справжнім фестивалем. «Молодь єднає Україну» – саме так і не інакше. «Знову святкують», – вкотре несеться з диванів. «Це круто, це щиро та патріотично. Світло від ваших заходів і ваша любов сягають наших окопів. Воюючи, ми прагнемо бачити щастя та завзяття в очах людей, а не тугу й сльози», – пише один із славних гармашів у себе на сторінці.
А це значить, що вони – на вірному шляху, констатує директорка бібліотеки та керівниця «М-Формації» Тетяна Кущук. Все, що представлено на фестивалі – благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, створення панно «Моя Україна», майстер-класи з виготовлення ляльок-оберегів, створення листівок, малювання, розпис імбирних пряників й решта іншого – то все про Україну та її людей, все з синім небом та золотавою пшеницею у душі, все – з думкою про наших Захисників та Захисниць.

Во славу українського воїнства та сильних українців – пісні у виконанні зразкового народного колективу «Родинний оберіг» (міський Палац культури, керівниця Тетяна Мінич). Во славу звитяжного козацтва – виступ гурту козацького вишколу «Межигірський сокіл» (керівник Сергій Шум). Молодіжний квест «Козацький мікс» – це теж про Україну та її молодь.

А тим часом Тетяна Кущук цитує іще один допис – цього разу бійця з легендарної 95-ки… Сьогодні у далеко не слабкій та багатій на традиції Америці діти грають… в українців! Так, Людина-Павук, Бетмен, Залізна Людина поступаються реальним людям з України. Таким, як воюють нині з рашистами, таким, як прикрашають собою молодіжні форуми, подібні тому, що проходять у Бердичеві. Наші вояки, наша армія благословляють свій народ на Життя і на розвиток Батьківщини, і це благословення безцінного варте.

На те, що татусі багатьох присутніх на цьому дійстві дівчат та юнаків нині на війні, звернув увагу присутній на заході міський голова. Вони воюють, вони гинуть за те, аби їхні діти мали гідне життя на своїй рідній землі. Щоби були активними, щоби хата не скраю, щоби розвивали Україну. Сергій Орлюк побажав молоді неодмінно мати мрії та досягати їх. У кожного попереду – різні шляхи, різне покликання, та головне – щоби все це було від душі. Лише так житиме й квітнутиме Україна.