Можливості залучення додаткових коштів суб’єктами підприємництва. Державні програми.

005

Стабільна робота економіки є важливою складовою перемоги України. Саме тому держава докладає зусиль для підтримки економічної діяльності. В інфографіках від Українського кризового медіа-центру та проєкту USAID в Україні «HOVERLA» зібрана інформація про 13 основних державних програм підтримки економіки у 2022 році.

У них ви знайдете інформацію щодо можливостей залучення додаткових коштів суб’єктами підприємництва, з коротким описом програм та механізмів їх фінансування.

Інформаційні матеріали включають в себе перелік основних державних Програм та короткий опис кожної з них:

Грант на створення або розвиток власного бізнесу

Грант для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства

Грант для створення або розвитку тепличного господарства

Грант на створення або розвиток переробних підприємств

Програма «Доступні кредити 5-7-9%»

Програма «Фінансовий лізинг 5-7-9%»

Програма «Доступна іпотека 7%»

Грант на стартап

Програма Інноваційних ваучерів

Програма грантової підтримки проєктів подвійного призначення

Компенсація за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб