Бердичів

міська рада

Ось тому Україну й не перемогти: п’ятірка бердичівських дітлахів зібрала на потреби ЗСУ понад 600 грн

1-18

Вони викликали до себе на зустріч міського голову за дуже серйозною справою – передати зібрані для армії України кошти. Доблесна п’ятірка ще зовсім юних бердичівлян – Артем, Валерія, Матвій, Нікіта та Аня – облаштувала у себе у мікрорайоні блокпост. Діяли за всіма вимогами воєнного часу: зупиняли автівки, перевіряли документи (і якщо хтось думає, що дорослі не виймали при цьому паспорт, той дуже помиляється). Ну і, звісно, чи не найголовніше посвідчення-пароль, що давало право рухатися далі – таке близьке й звичне кожному українцеві і таке непідйомне для ворога слово «Паляниця».

На блокпості оборонці Бердичева встановили спеціальну благодійну скриньку на підтримку ЗСУ, і кожен бажаючий міг зробити свій внесок у зміцнення української армії. Таким чином діти назбирали 635 грн. А, назбиравши, вирішили передати їх головному у громаді.

Сергій Орлюк із вдячністю прийняв кошти, пообіцявши долучити їх до придбання чогось такого, що буде по-справжньому потрібним нашим славним воякам. При цьому запевнив: усю п’ятірку неодмінно запросять на церемонію передачі допомоги військовим.

Ну а поки – приємні солодкі подарунки і невеличка експрес-перевірка: чи знають юні захисники, як діяти у випадку виявлення підозрілої особи і як поводитися при небезпеці. Матвій в силу обставин на зустріч потрапити не зміг, і команду на місці доповнив ще один майбутній оборонець України Любомир. Як чинити, коли небезпечно, усі, як один, знають. Потрібні номери пам’ятають та й зброю при собі, нехай пластмасову і дерев’яну, але носять. Так що Бердичів може бути спокійний: українська армія – з підтримкою, місцева «тероборона» тримає стрій.