Бердичів

міська рада

Почесний громадянин Бердичева Михайло Юр’єв відзначає 75-річний ювілей

Юрєв_сайт-1

6-го серпня шанований ювілей відзначає Михайло Юр’єв: Почесному громадянину Бердичева, багаторічному керівникові легенди вітчизняного машинобудування – заводу «Прогрес» – 75!

Михайло Юр’єв – корінний бердичівлянин. Він навчався у 1-й школі, закінчив маштехнікум і по завершенні служби в армії прийшов працювати на «Прогрес» фрезерувальником.

Шлях кар’єрними сходинками стартував після отримання вищої освіти: Михайло Юр’єв обіймав посади технолога, нормувальника, заступника й начальника відділу праці і зарплати, заступника директора з виробництва. У 1986 році Юр’єва призначили генеральним директором заводу. Через два роки колектив знову переобрав його на директорську посаду. Михайлу Юр’єву вдалося зберегти велике підприємство у дуже непрості 90-ті, більш того – зросли обсяги і виробництва, і реалізації продукції.

Одним із результатів керівної діяльності ювіляра стало обрання його головою правління «Прогресу», коли той перетворився на відкрите акціонерне товариство. Результатом другим можна назвати величезну кількість почесних звань і нагород, що ними відзначила очільника заводу держава та фахівці від машинобудування. У 2005-му Михайлу Юр’єву присвоїли звання Почесного громадянина м. Бердичева.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада щиро вітають славного ювіляра з днем народження! Нехай Україна стане щасливою у переможному мирі, не підводить здоров’я, а навколо панують любов та людська повага. Господньої ласки та Многая Літа, пане Михайле!