Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк взяв участь у закритті 5-го футбольного турніру “Юні таланти”

1-19

Протягом недільного дня у Романівці, на стадіоні СК «Бердичів», тривали двобої у рамках серії відкритих футбольних турнірів «Юні таланти». Починаючи з 26 серпня і до кінця вересня, майбутні майстри шкіряного м’яча боротимуться за звання кращих: щотижня – різні вікові групи.

Учасниками 5-го за рахунком турніру у цій серії стали 8 команд у складі гравців 2014-го року народження. За медалі й грамоти від організатора ігор – СК «Бердичів», очолюваного Геннадієм Радзимінським, а також за цінні призи від дитячого фонду ООН UNICEF боролися 8 команд – із Бердичева й Житомирської області, з Вінниці та з Макарова, що на Київщині.

За результатами зустрічей, найвищі місця у турнірі посіли:

  • І місце – «Бульвар» (м. Житомир);
  • ІІ місце – «Юніор» (смт. Макарів, Київська обл.);
  • ІІІ місце – «Fireball» (м. Житомир).

Юних футболістів та усіх присутніх на турнірі привітав Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Він подякував хлопцям за гарну гру, за віддачу і за те, що власними вміннями, здібностями й талантами працюють на загальний командний результат. Так само сьогодні у боях з ворогом вчиняють славні українські вояки, високі якості та майстерність кожного з яких у результаті призводять до спільного успіху. А отже, усі разом – до невеличких перемог, що принесуть, зрештою, одну велику Перемогу!