Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк привітав із головними святами України військовослужбовців та родини загиблих Героїв

1-14

З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України Бердичівський міський голова Сергій Орлюк та депутатка Житомирської обласної ради Алла Мусевич привітали Захисників української держави. Вручили Грамоти й Подяки від Бердичівської міської ради та обласної ради, поклали квіти до пам’ятного знаку бійцям, котрі віддали свої життя за перемогу вільної України. Подарункові набори від міського голови отримують родини загиблих Героїв.

Для всього українського народу його оборонці є тими, від кого нині, у першу чергу, залежить майбутнє України, її життя, життя її людей, зазначають посадовці. З надією та безумовною вірою дивиться нині на свою армію багатомільйонна українська нація. На українське військо спрямовані погляди з різних куточків світу.

Україна вступила у надважкий кривавий бій з гігантською недоімперією, в якій бачать чи не весь світ одним суцільним «рускім міром». Їхній «мір» – то тотальний зловісний морок, жорстокість, дикунство, відсталість, і, аби все це не поглинуло цілий континент, б’ються нині славні вояки України. З ними поруч б’ється і не падає пошматований уламками синьо-жовтий прапор – прапор, з яким переможемо.

Останні новини