Бердичів

міська рада

«Територія творчих людей»: у Міжнародний день молоді у Бердичеві запрацював молодіжний хаб (ФОТО, ВІДЕО)

IMG_20220812_161506-1

У Бердичеві утворили ще один молодіжний простір – хаб «Територія творчих людей». Відкриття «території» відбулося у Міжнародний день молоді, розташувалася вона на базі міського Палацу культури ім. Шабельника у колишній «Магії ночі» – кардинально оновлена й сучасна.

Відновлювати Україну здатні лише ті, хто прагнуть до нового – молоді, активні, талановиті, прогресивні, харизматичні. Така молодь є у Бердичеві, її й прагнуть бачити на «Території творчих людей». Попереду у них – дружні зустрічі, жива музика, тематичні вечори, різноманітні майстер-класи й тренінги, спілкування з митцями та громадськими лідерами, анонсують організатори.

Ну а в якості презентаційного портфоліо – виступи тих, хто вже міцно пов’язаний творчістю із Палацом культури.  Це і молодіжний театр Олега Яценка, і «Каїн» – один із гуртів, що діють при рок-лабораторії «Живий звук». На цій території однаково органічно й атмосферно звучать авторські вірші від Тетяни Кобернюк, Анни Філімончук і Анастасії Сувейки та реп від Богдана Пухальського. Ну а представники місцевого Stand Up – Влада Павлович і Раміль Янгулов – вибухово-смішливі вишеньки на торті. Це лише невеличка частина з того, чим житиме цей майданчик, декларують організатори. Далі – більше, і їхня територія, переконані, буде процвітати та стане успішною.

Святковий «молодіжний» торт (за нього – окрема вдячність і респект Бердичівському хлібозаводу), квіти й Подяки керівництву МПК ім. Шабельника за те, що за сприяння громади змогли оновити цей простір силами колективу та багато теплих слів на адресу головних героїв дійства: присутній на відкритті Сергій Орлюк не приховував, що йому до душі те, що тут відбувається.

Нині на просторах інету нерідко лунають думки, мовляв, не на часі, непотрібно, країна, мовляв, воює. І чим частіше на диванах голосять про «не на часі», тим активніше з реальних окопів, там, де світ перевертається догори дном від вибухів, пишуть, що воюють за те, аби країна жила повноцінним життям, аби у ній зростала і ставала на ноги достойна молодь, аби не товклась на місці, а творила, будувала, йшла вперед. День молоді для нього – не просто дата, заявляє міський голова: саме ось за таких дівчат та юнаків, у тому числі, стоять на смерть українські вояки. І подібні заходи у Бердичеві будуть проводити! Держава має розвиватися, не дивлячись на війну, переконаний Сергій Орлюк, а кому її розвивати, як не молоді? Як можна під час війни не приділяти уваги культурній галузі? Із ким та чим житимемо, коли переможемо? Віра – то надпотужна річ, підсумував міський голова, і він вірить у тих, хто наповнюватиме місцеву «Територію творчих людей»!