Бердичів

міська рада

У Бердичеві до настання комендантської години працюватиме вуличне освітлення. Починаючи з суботи 06 серпня.

2-1

Починаючи з суботи 06 серпня, у місті вмикатимуть вуличне освітлення. Працюватиме воно з настанням сутінків до початку дії комендантської години – наразі з 21:00 до 23:00. У залежності від того, як змінюватиметься світовий день, час вмикання освітлення корегуватимуть.

Враховуючи численні звернення мешканців громади, міський голова Сергій Орлюк провів ряд зустрічей із військовими, комендантом міста та керівником місцевої поліції. Часу, протягом якого на вулицях працюватимуть ліхтарі, має вистачити, аби мешканці змогли дістатися до своїх домівок до того, як вступить у дію комендантська година, до 23:00 – таким є спільне бачення усіх учасників зустрічей.  

У випадку, якщо з 21-ї до 23-ї оголошуватимуть сигнал «Повітряна тривога!» освітлення на вулицях не вимикатимуть. Працюватиме воно не частково по мікрорайонам чи виключно у центрі, а на всій території Бердичева.

З урахуванням того, що у місті є чимало людей похилого віку, котрі у воєнний час остерігаються світла на вулицях, прохання за можливості повідомити їх про відновлення роботи вуличного освітлення та надати у разі потреби відповідні роз’яснення.