Бердичів

міська рада

Члени виконкому внесли зміни до ряду місцевих Програм та розглянули низку поточних питань із життєдіяльності громади

1-10

Із розгляду проєктів рішень, що стосувалися сфери справ дітей розпочали своє засідання члени виконавчого комітету. Так, зокрема, вони затвердили зміни до одного з попередніх рішень виконкому щодо влаштування дітей до дитячого будинку сімейного типу на виховання і спільне проживання. Окрім того, дитині було надано статус такої, яка позбавлена батьківського піклування.

Члени виконкому затвердили протокол засідання комісії та надання адресної грошової допомоги кільком мешканцям бердичівської громади, один із проєктів рішення був пов’язаний з наданням одноразової матеріальної допомоги мешканцям пошкодженого 16-го березня ракетами будинку.

Понад 30 дитячих ігрових майданчиків та сміттєві контейнери передали з балансу МКП «Бердичівкомунсервіс» на баланс МК ВЖРЕП № 7.

Частина проєктів рішень стосувалася містобудування й архітектури. Погодили члени виконкому і режими роботи окремих закладів торгівлі та ресторанного господарства. Міська лікарня безоплатно передала управлінню освіти і науки отримані в якості гуманітарної допомоги набори раннього розвитку дітей.

На засіданні внесли зміни до низки місцевих Програм – розвитку освіти, охорони здоров’я, забезпечення пожежної й техногенної безпеки, профілактики злочинності. Відповідні зміни було внесено і до бюджету громади.

Останні новини