Низку поточних питань із життєдіяльності громади розглянули на засіданні виконавчого комітету

1-1

Частина з них стосувалася справ дітей: так члени виконкому проголосували за проєкти рішення про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про встановлення опіки та призначення опікуна, а також про припинення опіки у зв’язку з втратою статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Один із винесених на розгляд проєктів стосувався надання земельним ділянкам статусу «вимушеної невідповідності вимогам Плану зонування території міста Бердичева».

Через кадрові зміни було затверджено новий склад двох комісій – з питань погодження актів виконаних робіт з капітального ремонту та невід’ємних поліпшень, проведених орендарями комунального майна бердичівської громади, а також комісії з питань обстеження технічного стану комунального майна.

Затвердили на засіданні і проєкт рішення про державну реєстрацію права комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади на об’єкти нерухомого майна.