У Бердичеві встановлюють СпільноТочку

IMG_20220802_100214-1

У місті, біля дитячо-юнацької спортивної школи ім. Лонського, протягом дня встановлюватимуть СпільноТочку. В одному з недавніх матеріалів ми розповідали про цей благодійний проєкт від Програми Спільно UNICEF: у Бердичеві він реалізується, зокрема, завдяки співпраці, що утворилася між Дитячим фондом ООН та місцевою владою й особисто Сергієм Орлюком.

Нагадаємо: у СпільноТочці надаватимуть психологічно-емоційну та пізнавально-розвивальну підтримку дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей загиблих Захисників України, дітей, котрі відносяться до соціально вразливих категорій.

Передбачається, що наданням послуг на цій локації займатимуться як персонал та експерти від UNICEF, так і фахівці-представники бердичівської громади. Зокрема, вони проводитимуть:

• Психологічні та медичні консультації дітей та дорослих;
  • Консультації щодо соціальних послуг у громаді;
  • Групові заняття для дітей з соціальними педагогами, волонтерами та розвивальні освітні заняття;
  • Консультації щодо надання грошової допомоги від UNICEF.