Яка допомога доступна від держави та як її отримати постраждалим внаслідок війни: інформує Гід з держпослуг

009

Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що постраждали внаслідок війни або вимушено переїхали до інших регіонів України, можна дізнатися на Гіді з держпослуг. Про це повідомляє Житомирська ОВА.

Для ВПО:

Скасування довідки

Щомісячні виплати

Взяття на облік тих ВПО, які потребують надання житла

Продовження строку надання житла для проживання Для тих, хто допомагає ВПО:

6500 гривень компенсації за найм кожного переселенця

Компенсація витрат за тимчасове поселення

Для постраждалих унаслідок воєнних дій чи збройних конфліктів:

Статус дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Для постраждалих унаслідок дії вибухонебезпечних предметів:

Щорічна допомога на оздоровлення дорослим та дітям з інвалідністю

Одноразова компенсація людям та дітям з інвалідністю

Для власників пошкодженого нерухомого майна внаслідок воєнних дій чи збройних конфліктів:

Повідомлення про пошкоджене майно

Дізнавайтеся більше на порталі Дія.

Із добіркою держпослуг на Гіді для тих, хто хоче створити сім’ю під час війни, можна ознайомитися ТУТ.

Довідково. Гід з державних послуг ― це проєкт Міністерства цифрової трансформації України, що реалізований завдяки підтримці проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та за сприяння проєкту SURGe, що фінансується Урядом Канади.

Сьогодні на Гіді доступна інформація про понад 2200 держпослуг — про місце, терміни, вартість, результати їх отримання, а також необхідні документи та спосіб оскарження в разі потреби.

Усі сервіси систематизовані за 18 категоріями й за 37 життєвими подіями та ситуаціями.

За інформацією Житомирської ОВА