Бердичів

міська рада

Ветеранку ЗСУ та спортсменку Ярославу Мазур вшанували на черговій сесії міської ради

1-7

Приємну та почесну місію виконав міський голова Сергій Орлюк на початку 25-ї чергової сесії міської ради: він вручив квіти та Подяку Бердичівської міськради Ярославі Мазур – ветеранці ЗСУ, учасниці бойових дій в АТО/ООС, військовому медику, успішній спортсменці.

Днями Ярослава повернулася зі Сполучених Штатів Америки, де проходили міжнародні змагання «Ігри воїнів» за участі ветеранів війни, котрі отримали інвалідність чи поранення, виконуючи військовий обов’язок. На змаганнях наша землячка виборола почесну «бронзу» з пауерліфтингу.

У свою чергу, Ярослава передала Сергію Орлюку особливий для кожного військового символ – коін. Ця монета служить знаком поваги та підтримки, свідоцтвом особливих заслуг. У змаганнях, розповіла, брали участь ветерани-спортсмени з країн НАТО та країн-партнерів НАТО, і українці на знак шани отримали чимало коінів.

Розвиток ветеранського спорту – про це вона мріє чи не найбільше, зізнається Ярослава Мазур. Навіть, коли тіло обмежує, ти не перестаєш бути Воїном, каже, і воля й характер рвуться назовні. Для цього і потрібен ветеранський спорт. Колись, як їй розповіли друзі-американці, він дуже допоміг Америці, і сьогодні тамтешні фахівці готові допомогти своїм колегам з України. Сергій Орлюк із вдячністю прийняв щедрий подарунок. Зазначивши при цьому, що цей коін – знак пошани до усієї бердичівської громади.

Останні новини