Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

1-5

11 проєктів рішень було винесено на засідання виконавчого комітету, що відбулося 05 вересня. Три з них стосувалося сфери справ дітей: так, зокрема, рішенням членів виконкому дитині надали статус позбавленої батьківського піклування, а іншим рішенням у зв’язку з усиновленням було припинено опіку. Окрім того, було надано дозвіл на укладення договорів щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти.

Низка проєктів, розглянутих на засіданні, стосувалася комунального майна бердичівської громади. Одним із проєктів передбачалася безоплатна передача нерухомого майна громади, іншим – продовжили договір про закріплення комунального майна на праві оперативного управління.

Земельній ділянці надали статус «вимушеної невідповідності» вимогам Генерального плану зонування території м. Бердичева. Було внесено зміни до одного з рішень виконавчого комітету «Про надання дозволу на реконструкцію нежитлових приміщень під житлові квартири з влаштуванням автономного опалення, присвоєння їм адрес». Два проєкти стосувалися галузей ЖКГ та охорони здоров’я.

Проголосували члени виконавчого комітету і за проєкт, що стосувався виділення матеріальної допомоги: 4 родини загиблих Захисників України отримають допомогу від громади на загальну суму 200,0 тис. грн. (по 50,0 тис. грн. кожна).  

Останні новини