Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

5ec69ea0-a173-438e-b737-f7e12b61f844

Низку проєктів рішень, котрі стосувалися різноманітних сфер життя громади, розглянули та ухвалили на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Зокрема, члени виконкому, діючи в інтересах малолітньої дитини, котра проживає з батьком, надали згоду на її госпіталізацію до спеціалізованого медичного закладу. Іншій родині дозволили укласти договір дарування квартири, право користування якою мають діти.

Затвердили на засіданні і рішення щодо виплати одноразової грошової допомоги до Дня захисника України учасникам АТО/ООС, які мають інвалідність внаслідок війни та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, смерть яких пов’язана із участю в АТО/ООС та заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. Окрім того, одноразову матеріальну допомогу отримають і сім’ї трьох загиблих на фронті військовослужбовців.

Одноголосно члени виконавчого комітету підтримали пропозицію тимчасово (до визначення єдиної, загальної для Бердичівської міської територіальної громади, концепції увічнення і вшанування пам’яті полеглих героїв-захисників України) встановити на фасаді ліцею № 4 пам’ятну дошку на честь Олександра Астраханцева.

А ось проєкт рішення щодо надання дозволу на переведення і реконструкцію нежитлових приміщень під три житлові квартири на засіданні не підтримали. З’ясувалося, що власник має чималий борг, а тому, перш ніж втілювати свій задум у життя, повинен розрахуватися за спожиті комунальні послуги.

Також на засіданні ухвалили відключити від мереж централізованого опалення два нежитлові будинки, розташовані по вулицях Мостовій та Одеській, затвердили план роботи виконавчого комітету Бердичівської міської ради на IV квартал 2022 року та внесли зміни до кількох попередніх рішень та їх додатків.