Вітання Сергія Орлюка до 85-річчя з дня заснування Житомирської області

Flag_of_Zhytomyr_Oblast.svg

Шановні жителі та гості Бердичівської міської територіальної громади!

Сьогодні, 22 вересня, Житомирська область відзначає знаменний ювілей – 85-річницю з дня свого заснування.

Житомирщина – це колиска національних традицій і духовних цінностей українського народу, скарбниця його історичної та джерело духовної спадщини. Кожен регіон нашої області – унікальний, колоритний і неповторний, а у пантеоні її славетних міст одне з чільних місць посідає і Бердичів.

Важко переоцінити внесок Житомирщини у розбудову й захист Української держави не лише в історичному, а й у сучасному контексті. Нині ми відстоюємо свою незалежність та право вільно жити на власній землі зі зброєю у руках. Жителі нашої області дають відсіч російському агресору на фронті та віданно працюють в тилу, щоденно наближаючи Перемогу. Активно відновлюється зруйнована ворогом інфраструктура.

Щиро вірю, що незабаром в Україні запанує переможний мир, а наша область відбудується, розквітне і досягне значних висот у всіх сферах суспільного життя.

Від імені усіх жителів бердичівської громади вітаю рідну Житомирщину із ювілеєм! Успіху, процвітання, миру та Божої опіки кожному з нас!

З повагою – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК