Бердичів

міська рада

Депутати міськради ухвалили низку проєктів рішень, що мають дозволити громаді належним чином увійти до осінньо-зимового періоду

1-18

Власне, зокрема, заради цієї мети і було скликано позачергову сесію. Загалом же, її Порядок денний складався з 8-ми питань. Так народні обранці проголосували за те, аби надати чергову фінансову підтримку підрозділам ЗСУ. Один із проєктів стосувався змін до місцевої цільової Програми розвитку освіти: 450,0 тис. грн. було вирішено виділити на поточний ремонт приміщення науково-технічного відділення Центру позашкілля ім. Разумкова, що на Європейській, 86 (заміна частини вікон та дверей).

Внесли зміни і до Програми розвитку ЖКГ. За інформацією заступника міського голови Руслана Квятківського, 5,3 млн. грн. мають спрямувати на обстеження зливових мереж та очистку колекторів (при цьому передбачається виявлення незаконних врізок каналізаційних мереж) – таким чином пропонується відновити пропускну спроможність проблемних ділянок трубопроводу. 0,45 млн. грн. виділять на придбання армійських наметів; майже 0,2 млн. грн. – на закупівлю 11 печей, рейок, саморізів, ємностей для води.

1,5 млн. грн. буде спрямовано КП «Бердичівтеплоенерго» на погашення різниці у тарифах: цим має бути забезпечено своєчасність розрахунків, згідно визначеній реструктуризації боргів за спожитий природний газ.

7,5 млн. грн. вирішено виділити на придбання двох котелень; 7,0 млн. грн. – на закупівлю семи дизельних генераторів для КП «Бердичівтеплоенерго» і ще 3,5 млн. грн. – на закупівлю чотирьох дизельних генераторів для МКП «Бердичівводоканал». На загальну суму 0,2 млн. грн. придбають 12 бочок для питної води. Кошти також виділено на придбання бульдозерного відвалу (МКП «Бердичівкомунсервіс») та на корегування проєкту й проведення експертизи будівництва скейт-парку та 2-х спортивних майданчиків на пров. Пляжному. Окремий проєкт рішення стосувався внесення змін до бюджету громади на поточний рік.

Одразу три проєкти були пов’язані з безоплатною передачею транспортних засобів та обладнання з балансу комунальних підприємств на баланс МК ВЖРЕП № 7 та закріплення їх на праві господарського відання. Саме ці три документи не знайшли підтримки більшості на минулій сесії. Депутати, котрі виступили проти, мотивували тоді своє рішення тим, що, мовляв, не володіють інформацією щодо планів на рахунок 7-го МК ВЖРЕП – має підприємство працювати-не має і які перспективи його діяльності. Із метою з’ясувати все це було скликано засідання профільної постійної депутатської комісії, на яку запросили керівницю підприємства, інформувала присутніх депутатка Анна Левандовська. За результатами спілкування, повідомила, народні обранці дійшли висновку: альтернативи МК ВЖРЕП для громади немає. Тому підприємство повинно отримати шанс і працювати. Депутати жодним чином не прагнуть заважати цій роботі, наголосила Анна Левандовська, водночас вони мають право визначати, потрібно громаді підприємство, що є комунальним, чи ні.

Тож цього разу народні обранці одностайно підтримали запропоновану передачу засобів на баланс МК ВЖРЕП № 7.

Останні новини