Бердичів

міська рада

Знову блокпост і знову допомога армії: юних оборонців-благодійників у Бердичеві більшає

2

Хтозна, можливо, нині у місті формується нова традиція і формує її нове, ще зовсім юне, покоління. Офіційний сайт Бердичівської міської ради вже розповідав про благодійну допомогу українській армії, яку організували на імпровізованому блокпості п’ятеро юних містян. І ось маємо посилення оборони міста – ще один блокпост, а разом із ним – черговий вияв підтримки Захисникам та Захисницям України.

Цього разу у прямому й переносному сенсі веселе життя водіям та перехожим влаштували Вадим, Антон та Данило. Якщо ти свій – мусиш знати основні маркери своєї країни та українців. Знаєш – прямуй далі, ну а ні…. Правда, таких їм не зустрічалось, зізнаються хлопці, але якби зустрілись, то добряче пошкодували би про це.

За час, поки діяв блокпост, діяла й благодійна скринька, встановлена хлопчаками. Назбиралося у ній 250 грн., і трійка друзів так само, як і їхні однолітки з іншого блокпоста, вирішили передати гроші безпосередньо очільнику бердичівської громади – міському голові.

Від імені усіх, хто працює нині на Перемогу України, Сергій Орлюк подякував Вадимові, Антону й Данилові, пообіцявши, що їх неодмінно запросять, коли передаватимуть допомогу військовим. Єдність юних і дорослих українців зі своєю армією, зазначив, є запорукою нищівної поразки окупантів та побудови мирної, успішної, вільної України.