Бердичів

міська рада

Коли твоя діяльність ґрунтується на праці попередників, а її результати оцінять нащадки: у працівників лісу – професійне свято

2-4

Вітання з професійним святом приймають місцеві представники лісового господарства. Війна не терпить пишних урочистостей, зауважують, але навіть вона не в змозі змусити відмовитися їх від виконання основної функції – охорони й захисту лісу. Люди працюють, працюють, не дивлячись на війну та на погодні умови. Роблять це професійно й віддано, а значить заслуговують на відзначення.

Про все це говорив керівник бердичівського лісового господарства Олександр Мудревський, звертаючись до свого колективу, до почесних гостей. Із початком широкомасштабних воєнних дій, зазначив, вони не зупинили свою роботу. При цьому не лише зуміли не допустити спаду основних показників, а й вийти на певне зростання. Так, плюс 10 %, можливо, звучить не так потужно, але вони є. І ще є час до кінця року: дасть Бог, Захисники України гнатимуть окупанта далі, і усі поставлені завдання лісівники виконають.

А поки вони успішно справляються із завданнями новими, виставленими війною. Близько 6,0 тисяч представників галузі зі всієї України служать нині у лавах ЗСУ, із них 20 – наші земляки. Лісове господарство активно допомагає армії, надаючи необхідну кількість лісопродукції для облаштування укріплень, роблячи свій надважливий внесок у Перемогу України.

Лише слова шани й подяки почули майстри лісової справи від гостей зібрання – Бердичівського міського голови та керівників Бердичівського району в особі Сергія Бакуменка та Олександра Балянова.

Від імені усієї бердичівської громади колектив лісового господарства привітав Сергій Орлюк. Бердичів має виглядати так, як територія їхнього лісгоспу – бути зеленим й ошатним, зазначив насамперед, і у місті докладуть задля цього усіх зусиль. Особливих слів вдячності лісівники заслуговують за те, що всіляко підтримують оборонців України, з готовністю йдучи назустріч озвученим потребам.

Працювати у лісовому господарстві – унікальне покликання, наголосив Сергій Орлюк: роблячи свою справу, ти не можеш одразу насолодитися її плодами. Власне, все, що ти робиш, ґрунтується на тому, що вже зробили до тебе – посадили, доглянули, виростили. Але й твоя праця буде оцінена по достоїнству – тими, хто житиме після тебе. Попереду – Перемога України й нові сторінки в історії її становлення, констатував міський голова, і чільне місце у цій історії вільної та успішної української держави по праву посідатимуть вони – працівники лісу.