“Маємо не лише ЗСУ, а й ВСУ”: “Вчительські сили України” відзначили своє професійне свято

IMG_20220930_194538

У приміщенні Музично-драматичного театру на Європейській відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти. У залі зібралися вчителі, викладачі та вихователі з різних куточків Житомирщини, щоб разом відзначити своє професійне свято, поділитися власними здобутками та перейняти досвід колег.

Насамперед обговорили те, що сьогодні болить усім без винятку: війну, котра увірвалася в нашу спільну домівку. Ведучі зі сцени подякували Збройним силам України за можливість жити, працювати і навчати дітей, а гості скорботною хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв-захисників та разом зі зразковим театром пісні “Краплинки” виконали державний Гімн.

Війна внесла свої корективи у роботу освітянського фронту, але педагоги уже неодноразово довели, що готові до будь-яких викликів, наголосив у своєму виступі начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко. Зараз вони, зауважив, не лише навчають дітей під час повітряних тривог, а й заспокоюють, підтримують, вселяють надію у дитячі душі.  Своєю працею та здобутками роблять Україну сильнішою, націю розумнішою, а кожного свого учня – справжньою Людиною.

Віталій Бунечко привітав освітян зі святом та вручив найкращим педагогам Житомирщини заохочувальні сертифікати і Подяки від обласної військової адміністрації.

Як влучно зазначив міський голова Бердичева Сергій Орлюк, наш народ – непереможний, адже ми маємо не лише ЗСУ, а й ВСУ – “Вчительські сили України”. Саме освітяни, підкреслив, не лише несуть дітям академічні знання, а й навчають їх любити свою державу, бути патріотами і громадянами, цілісними і високодуховними особистостями. Окрім того, впевнений Сергій Орлюк, педагоги власним прикладом встановлюють життєві орієнтири для молодого покоління та власноруч будують те майбутнє, яке нині зі зброєю у руках захищають українські воїни.

За сумлінну і віддану працю, високий професіоналізм, любов до дітей і вірність обраній професії низка освітян була нагороджена Грамотами Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету.

Слова привітань і вдячності на адресу вчителів висловили також народний депутат України Богдан Кицак, заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма та заступник голови Житомирської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Микола Красько. Свою творчість гостям дарували творчі колективи міського Палацу культури ім. О. Шабельника та Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова.

Освітяни переконані: лише об’єднавшись та згуртувавшись, український народ здобуде Перемогу. А тому, кажуть, і надалі, не покладаючи рук, працюватимуть на благо Батьківщини.