Бердичів

міська рада

Мобілізація, оповіщення населення та осінній призов стали темою обговорення на нараді у районній військовій адміністрації

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

У малій залі Бердичівської РВА відбулася нарада з головами територіальних громад й представниками Бердичівського РКТЦ та СП під головуванням першого заступника начальника Бердичівської районної військової адміністрації Сергія Бакуменка та голови Бердичівської районної ради Олександра Балянова.

Під час наради обговорювалися питання щодо проведення мобілізації на території Бердичівського району та проблемні питання, які виникають у процесі оповіщення населення. Особливу увагу акцентовано на осінньому призові на строкову військову службу військовозобов’язаних громадян віком від 18 до 27 років.

Заступник начальника Бердичівського РТЦК та СП – начальник відділу рекрутингу та контрактування розповів про підготовчі заходи для призову на строкову військову службу у жовтні-грудні 2022 року. У першу чергу для передачі на військовий облік військовозобов’язаних викликаються призовники, які досягли 27-річного віку. Також по громадах Бердичівського району проводиться робота щодо уточнення інформації по наявності відстрочки у громадян, придатних до проходження строкової військової служби.

Нагадаємо, що у квітні через початок активних бойових дій на території нашої держави, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про внесення змін до свого попереднього указу “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2022 році”. Даним указом було скасовано весняний призов на строкову службу до Збройних сил України.

На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Призов громадян України на строкову військову службу включає проходження ними призовної комісії та відправлення їх до військових частин. Строки проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу визначаються Указом Президента України. Заступник начальника Бердичівського РТЦК та СП уточнив, що військовослужбовці, які проходять строкову військову службу, однозначно не будуть допускатися до участі у бойових діях.

За інформацією Бердичівської РВА

Один відгук

  1. Це дуже класна новина тому що хлопці і так служать два года і їхній морально-психологічний стан дуже сильно пригнічений